Deliktaş Mah. Fevziçakmak Bulvarı 2000 Sk. No:1 Pamukkale / DENİZLİ
0 (258) 242 43 44
Uzun Otomotiv farkıyla Tora Long Denizli yollarında

 

Isuzu’nun yeni kamyonu Tora Long Uzun Otomotiv farkıyla artık Denizli yollarında. Yeni Tora Long düzenlenen etkinlik ile Denizlililerin beğenisine sunuldu.

Denizli’de ticari araçlar ve kamyonetler konusunda hizmet veren Uzun Gruba bağlı Uzun Otomotiv, Isuzu’nun yeni kamyonu Tora Long Denizli halkının beğenisine sundu. 

 

Uzun Otomotiv farkıyla Denizli yollarında olacak olan Tora Long, muhteşem bir etkinlik ile tanıtıldı. Uzun Otomotiv’de düzenlenen etkinliğe araç severlerin ilgisi ise oldukça yoğun oldu.Her kilometreyi kazanca dönüştüren Tora Long, iki farklı versiyonu ile 15 ton 700 kilogram azami yük ağırlığı ve 11 ton 340 kilogram net taşıma kapasitesiyle ticari araçlar arasında dikkat çekiyor. 15 Europalet alabilen Tora’da güvenlik özellikleri de üst seviyede.

 

ABS (Kilitleme Önleyici Fren Sistemi) , ASR (Anti Patinaj Sistemi) ve EBL ( Elektronik Fren Güç Dağıtım Sistemi) gibi önemli güvenlik sistemleri ile donatılmanın yanı sıra, aktif güvenliğini rakipsiz kılan (LDWS) şerit değiştirme uyarı sistemi Tora’da kullanıldı.Uzun Otomotiv farkıyla Denizlilerin beğenisini kazanan D-Max’ta düzenlenen etkinlikte Tora Long ile birlikte tanıtıldı.

Yüksek hızlanma kabiliyeti ve 3,5 ton yük taşıma kapasitesiyle dikkat çeken D-Max, her türlü arazi şartlarında sürücüsüne büyük kolaylıklar sağlıyor.