Deliktaş Mah. Fevziçakmak Bulvarı 2000 Sk. No:1 Pamukkale / DENİZLİ
0 (258) 242 43 44

Uzun Grubu faaliyet olarak inşaat, petrol, otomotiv ve sigorta alanlarında hizmet vermektedir. 2003 yılında ise geçmişi 1980’li yıllara dayanan otomotivdeki tecrübesini profesyonel bir çatı altında toplayıp Isuzu bayiliğini alan Uzun Grubu müşterilerine satış,servis, yedek parça ve 2.el anlamında da hizmet vermektedir.

 

Toplam 2 bin 800 metrekare üzerinde 450 metrekare kapalı alanda kurulu Uzun Otomotiv, 30 kişilik güçlü kadrosu ile müşterilerine kusursuz satış, servis ve yedek parça hizmeti vermeyi hedefliyor.

 

Otomotiv grubu içersin de yürüttüğü (A)Acentelikleri ise Anadolu,Axa,Ergo,Güneş,Allianz,Chartıs,Neova sigortadır. Diğer bir faaliyet alanı olan Akaryakıt sektörüne 2004 yılında başlayan Uzun Grubu ,Merkezi Üçgen’de olmak üzere Gölhisar, Kocabaş, Honaz , Kaklık, Dinar ,Belevi1 , Belevi2 şubelerinde Petline, Petroturk ,Turkuaz, Alpet, Opet, bayilikleriyle perakende ve toptan akaryakıt konusunda hizmet vermektedir.

 

Uğraştığı alanların tümünde bölgesinde müşteri memnuniyetini ön planda gören ve yine uğraştığı tüm sektörlerin iddialı temsilcisi olmayı başaran ve bu başarıyı daimi tutmak isteyen Uzun Grubu,yaklaşık üçyüz kişilik bir kadro ile sizlere hizmet vermektedir.